Devam Eden Projeler

_

Proje Detayı

PANORAMA
BULVAR SİLİVRİ

Başlama Tarihi : 2022

Tamamlama Tarihi : 2025

İnşaat Alanı : 44000 m2

Daire/Dükkan Sayısı : 396

Konum : Yenimahalle / Silivri

Silivri Yenimahalle’de 13.000m2 alan üzerine kurulan sosyal tesis, tenis kortu, otopark ve fitness merkezi içeren toplamda 356 dairelik dinamik bir yaşam alanı projesi olarak öne çıkıyor.

_

PANORAMA INCITY

Ergün Panorama Yapı

Ergün Panorama Yapı, inşaat sektöründe faaliyet göstermek üzere 2015 yılında kurulmuştur. Bu sektörlerde güvenilir bir marka olarak üstlendiği tüm projeleri başarıyla tamamlamış ve zamanında teslim etmiştir.

Ergün Panorama Yapı’nın en önemli ilkesi arzulanan konforu müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak en doğru mekanda ve en kısa zamanda istenilen kalitede inşa etmektir. Yenilikçi bakış açımız, toplam kalite ilkelerimiz, çevre ve insan yaşamına duyduğumuz sorumluluk bilinci Ergün Panorama Yapı’nın vazgeçilmez prensipleri arasındadır.

_

Ergün Panorama Yapı

PANORAMA INCITY

AVRUPA KITASININ BAŞLADIĞI NOKTADA GELECEĞE YATIRIM

DİNAMİK BİR DÜNYA KENTİ OLARAK DURMAKSIZIN KENDİNİ YENİLEYEN İSTANBUL’UN EN DEĞERLİ NOKTASINDA YAŞAM HİÇ BU KADAR KEYİFLİ OLMAMIŞTI.

Kentin en canlı iş merkezi ve önemli akslarının buluşma noktası Mecidiyeköy’ün arka bahçesinde yükselen PANORAMA INCITY, İstanbul’un gittikçe genişleyen ulaşım ağındaki ana duraklara kısa bir yürüyüş mesafesinde. Yoğun bir iş gününün sonunda, sakinlerinin şehrin sosyal hayatına hızla katılmasına, önemli alışveriş ve eğlence merkezlerine kolay erişimine imkan veren pratik bir noktada yer alan proje, metropolün kalbinde yaşamanın tadını çıkarmak isteyenler için.

_

Ergün Panorama Yapı

PANORAMA INCITY

DEĞERİNİ KAYBETMEYECEK EŞSİZ BİR LOKASYON
HOME-OFFICE VEYA EV OLARAK KULL ANILMAYA ELVERİŞLİ DAİRE SEÇENEKLERİ SUNAN PANORAMA INCITY ’NİN ŞEHRİN TÜM ÖNEMLİ NOKTAL ARINA VE İŞ MERKEZLERİNE YAKINLIĞI, İSTANBUL’DA DİNAMİK BİR HAYAT TARZI SÜRMEK İSTEYENLERİN GÜNLÜK RİTMİNİ CANLANDIRIYOR.
Dünyanın en büyük monoblok yapılarından biri olan Perpa Ticaret Merkezi’nin tam karşısında konumlanan PANORAMA INCITY, Çağlayan Meydanı’ndaki İstanbul Adliyesi’ne ve Trump Towers Alışveriş Merkezi’ne yakınlığıyla da çekim merkezi olmaya aday. PANORAMA INCITY, İstanbul’un önde gelen eğitim ve sağlık kurumlarıyla çevrili olmanın da avantajını yaşatıyor. Yenilenmiş yüzüyle yakında kapılarını açtığı zaman İstanbul’un en kapsamlı sağlık merkezi haline gelecek Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi başta olmak üzere, Türkiye Hastanesi, Kolan International ve Florence Nightingale hastanelerine yakın duruşuyla dikkat çeken PANORAMA INCITY, çevresindeki dört özel yüksek öğretim kurumuyla da şehrin nabzını tutuyor.
_

Ergün Panorama Yapı

PANORAMA INCITY

ŞIK ŞEHİR OTELLERİNİ ARATMAYAN PRATİK MEKANLAR
BİRBİRİYLE BAĞL ANTILI 15 KATLI İKİ REZİDANSTAN OLUŞAN PANORAMA INCITY, SAKİNLERİNİ GİRİŞTE ŞIK ŞEHİR OTELLERİNİ ARATMAYAN BİR LOBİ AL ANI İLE KARŞILIYOR.
Yaşadığımız çağda, modern metropoller için güvenli yaşam alanları yaratma zorunluluğunun da bilinciyle, projede güvenlik altyapısına ayrı bir önem verildi. Konuklar, 7/24 hizmet veren güvenlik ekibi tarafından lobide karşılanarak dairelere yönlendirilirken, şifreli kapılar, ev sahiplerinin gelen kişiyi görebildiği kamera sistemleri ve her daireye özel bir alanın ayrıldığı 3 katlı yeraltı otoparkıyla da ekstra güvenlik sağlanıyor.
_

Ergün Panorama Yapı

PANORAMA INCITY

GÖZ ALICI KOMPOZİT GİYDİRME DIŞ CEPHESİYLE
GÖZ ALICI KOMPOZİT GİYDİRME DIŞ CEPHESİYLEFARK YARATAN PANORAMA INCITY, ŞIKLIĞIN VE KONFORUN ÖNE ÇIKTIĞI YAŞAM ALANLARINA SİZİ DAVET EDİYOR.
Farklı yaşam tarzlarına ve beğenilere hitap eden, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tasarımlarıyla öne çıkan ve toplamda 174 daireden oluşan PANORAMA INCITY’de, doğal ışıktan bolca yararlanan yerleşim planları ve büyük pencere açıklıkları projeye karakterini veriyor. Arazinin eğimli topografik yapısını en iyi şekilde değerlendiren bina oturumu sayesinde dairelerin birçoğu, Hasdal– Okmeydanı TEM bağlantı yolunun geçtiği vadinin kesintisiz manzarasını seyrediyor. Kompakt, fonksiyonel ve samimi iç tasarımı en kaliteli malzemeler ile bitirilen projede; fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan ankastre üçlü setle döşenmiş mutfaklar, şık lake kapılar ve programlanabilir uzaktan kumandalı klimalar tüm dairelerde standart.
_

Ergün Panorama Yapı

TASARIM

_

Ergün Panorama Yapı

İÇ TASARIM

_

Ergün Panorama Yapı

SOSYAL ALAN

_

ORTAKLARIMIZ

Değerli Yaratıcı Ortaklarımız

_

Ergün Panorama Yapı

YAŞAM ALANI

_

Ergün Panorama Yapı

KAT PLANLARI

_

Ergün Panorama Yapı

B BLOK KAT PLANI